Відшкодування та Політика Повернення

Дякуємо, що обрали нашу маркетінгову агенцію. Ми зобов’язані забезпечити високу якість наших послуг та задоволення потреб наших клієнтів. Приймаючи замовлення на послуги нашої агенції, ви виражаєте згоду з умовами нашої політики повернення коштів.

Відмова від послуг до початку робіт

Якщо ви вирішили відмовитися від наших послуг до початку робіт, проведення проекту або рекламної кампанії, ми повернемо вам до 100% вартості послуг у найкоротші терміни. В разі якщо банк або інший агент буде потребувати комісії за переказ коштів, то суму звороту буде зменшено на відповідну цифру.

Для оформлення звороту вам необхідно звязатися з нами за допомогою електронної пошти або форми на сайті. В листі потрібно вказати ваші реквізити та вказати причину відмови від замовлення.

Відмова від послуг після початку робіт

Якщо ви вирішили відмовитися від наших послуг після початку робіт, ми зобов’язані повернути вам лише частину оплати, яка не була витрачена на проведення робіт та використання ресурсів нашої агенції. Крім того, ми залишимо певну суму в якості компенсації за витрачений час та ресурси.

В залежності від обсягу робіт, які вже були проведені, ми можемо здійснити повернення коштів в розмірі від 20% до 80% вартості послуг.

Відмова від послуг через помилку замовника

У разі, якщо ви вирішили відмовитися від послуг через свої помилки або через неправильно надану вами інформацією, ми не зобов’язані повертати кошти за виконані роботи та проведену рекламну кампанію.

Рекомендації та поради для клієнтів

  • Будьте уважні при виборі та оплаті послуг. Добре міркуйте перед здійсненням оплати. Зверніть увагу на те, що деякі послуги можуть бути пов’язані з необоротними витратами, які не можуть бути повернені.
  • Зв’яжіться з нами якомога швидше. Чим швидше ви зв’яжетесь з нами, тим більше шансів на повернення коштів.
  • Надайте нам всю необхідну інформацію про ваше замовлення та причину відмови. Це допоможе нам якнайшвидше обробити ваш запит та знайти можливість повернення коштів.
  • Будьте готові до того, що процес повернення коштів може зайняти деякий час. Ми зробимо все можливе, щоб повернути вам кошти якнайшвидше, проте врахуйте можливі технічні та бюрократичні обмеження.
Кошик
Scroll to Top